KeyCRM (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Development
is: Þróun

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Settings
is: Stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: API Key
is: API Lykill

en: Payment method
is: Greiðsluháttur
