KeyCRM (1.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Development
it: Sviluppo

en: Remove
it: Elimina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Custom
it: Personalizzato

en: Method
it: Metodo

en: Production
it: Produzione

en: Payment method
it: Metodo di pagamento

en: Shipping method
it: Metodo di spedizione
