KeyCRM (1.0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Development
ja: 開発

en: Remove
ja: 削除

en: Settings
ja: 設定

en: Custom
ja: カスタム

en: Method
ja: メソッド

en: Production
ja: 運用中

en: Payment method
ja: 決済方法

en: Shipping method
ja: 配送方法
