KeyCRM (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Development
jv: Pangembangan

en: Remove
jv: Buwang

en: Settings
jv: Sétingan

en: Custom
jv: Kostum

en: Method
jv: Metode
