KeyCRM (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Method
ka: მეთოდი
