KeyCRM (1.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ
