KeyCRM (1.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ
