KeyCRM (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Custom
ku: درووستکراو
