KeyCRM (1.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Custom
lt: Savitas

en: API Key
lt: API raktas

en: Method
lt: Būdas

en: Production
lt: Produkcija

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Shipping method
lt: Pristatymo būdas

en: Add shipping method
lt: Pridėti pristatymo būdą
