KeyCRM (1.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Development
lv: Izstrāde

en: Remove
lv: Izņemt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Method
lv: Veids

en: Production
lv: Darba

en: Payment method
lv: Maksājuma veids
