KeyCRM (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Settings
mr: संरचना

en: ID
mr: आय डी

en: Method
mr: पद्धत(Method)
