KeyCRM (1.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Development
ne: विकास

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल
