KeyCRM (1.0.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Custom
nl: Aangepast

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Method
nl: Methode

en: Production
nl: Productie

en: Payment method
nl: Betaalmethode

en: Environment
nl: Omgeving

en: Local
nl: Lokaal

en: Shipping method
nl: Wijze van verzenden

en: Add payment method
nl: Betaalmethode toevoegen

en: Fields mapping
nl: Veldtoewijzing
