KeyCRM (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Development
nn: Utvikling

en: Remove
nn: Fjern

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Production
nn: Produksjon
