KeyCRM (1.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Development
oc: Desvolopament

en: Remove
oc: Levar

en: Settings
oc: Paramètres

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Method
oc: Metòde

en: Local
oc: Locale
