KeyCRM (1.0.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Remove
pl: Usuń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Custom
pl: Własne

en: API Key
pl: Klucz API

en: Method
pl: Metoda

en: Production
pl: Produkcja

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Local
pl: Lokalnie

en: Add payment method
pl: Dodaj metodę płatności
