KeyCRM (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Development
fa: توسعه

en: Remove
fa: حذف

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: هویت

en: Custom
fa: سفارشی
