KeyCRM (1.0.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Remove
pt: Remover

en: Settings
pt: Configurações

en: Custom
pt: Personalizado

en: API Key
pt: Chave de API

en: Method
pt: Método

en: Production
pt: Produção

en: Payment method
pt: Método de pagamento

en: Environment
pt: Ambiente

en: Shipping method
pt: Método de envio

en: Add payment method
pt: Adicionar método de pagamento
