KeyCRM (1.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Remove
ro: Elimină

en: Settings
ro: Setări

en: Custom
ro: Personalizat

en: API Key
ro: Cheie API

en: Method
ro: Metodă

en: Production
ro: Producţie

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Add payment method
ro: Adăugați metodă de plată
