KeyCRM (1.0.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Development
ru: Разработка

en: Remove
ru: Удалить

en: Settings
ru: Настройки

en: Custom
ru: Собственная

en: API Key
ru: Ключ API

en: Method
ru: Метод

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Environment
ru: Окружение

en: Local
ru: Локально

en: Shipping method
ru: Способ доставки

en: Add payment method
ru: Добавить способ оплаты
