KeyCRM (1.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Development
sk: Vývoj

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Custom
sk: Vlastná

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Method
sk: Metóda

en: Production
sk: Produkcia

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Environment
sk: Prostredie

en: Local
sk: Lokálny

en: Shipping method
sk: Spôsob doručenia

en: Add payment method
sk: Pridať spôsob platby

en: Add shipping method
sk: Pridať spôsob doručenia
