KeyCRM (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Development
sl: Razvoj

en: Remove
sl: Odstrani

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Method
sl: Metoda
