KeyCRM (1.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Settings
sr: Подешавања

en: ID
sr: ИД

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Shipping method
sr: Начин испоруке
