KeyCRM (1.0.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Development
sv: Utveckling

en: Remove
sv: Ta bort

en: Settings
sv: Inställningar

en: Custom
sv: Anpassad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Method
sv: Metod

en: Production
sv: Produktion

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Environment
sv: Miljö

en: Local
sv: Lokal

en: Shipping method
sv: Fraktmetod
