KeyCRM (1.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Method
ta: முறை
