KeyCRM (1.0.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Development
tr: Geliştirme

en: Remove
tr: Kaldır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Custom
tr: Özel

en: Method
tr: Yöntem

en: Production
tr: Üretim

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Local
tr: Yerel

en: Shipping method
tr: Taşıma yöntemi
