KeyCRM (1.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Method
ug: ئۇسۇل
