KeyCRM (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: ID
ur: شناخت
