Khalti (1.0.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Test
ast: Preba

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Mode
ast: Mou

en: Order
ast: Orde
