Khalti (1.0.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Last updated
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Mode
bn: মোড

en: Order
bn: ক্রম

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: About
bn: সম্পর্কে
