Khalti (1.0.0) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Test
el: Δοκιμή

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Mode
el: Τρόπος

en: Desc
el: Φθί

en: Order
el: Σειρά

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Canceled
el: Ακυρώθηκε

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Total price
el: Τελική τιμή

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
