Khalti (1.0.0) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Transaction date
et: Ülekande kuupäev

en: Actions
et: Toimingud

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Mode
et: Viis

en: Desc
et: Kahanev

en: Order
et: Järjestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Pending
et: Ootel

en: Transaction status
et: Tehingu staatus

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Transaction id
et: Tehingu id

en: Apply
et: Rakenda

en: Canceled
et: Katkestatud

en: Language code
et: Keele kood

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Total price
et: Hind kokku

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total
