Khalti (1.0.0) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Order
ga: Ordú

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Completed
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Canceled
ga: Ar cheal
