Khalti (1.0.0) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Transaction date
hu: Tranzakció napja

en: Actions
hu: Műveletek

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Test
hu: Teszt

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Mode
hu: Mód

en: Desc
hu: Csökk

en: Order
hu: Rendelés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Pending
hu: Függőben

en: Commerce
hu: Bolt

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Expired
hu: Lejárt

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: Transaction status
hu: Tranzakció állapota

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Create new transaction
hu: Új tranzakció létrehozása

en: Transaction id
hu: Tranzakciós azonosító

en: Live
hu: Élő

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Offset
hu: Eltolás

en: Transaction mode
hu: Tranzakció módja

en: About
hu: Leírás

en: Contact email
hu: Kapcsolattartó e-mail címe

en: Total price
hu: Végső ár

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Displaying @start - @end of @total
hu: @start – @end / @total megjelenítése
