Khalti (1.0.0) - en to it translation catalogue (28 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Transaction date
it: Data della transazione

en: Actions
it: Azioni

en: Last updated
it: Ultimo aggiornamento

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: View
it: Visualizza

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: Mode
it: Modalità

en: Desc
it: Disc

en: Order
it: Ordina

en: Sort by
it: Ordina per

en: Pending
it: In sospeso

en: Completed
it: Completato

en: Apply
it: Applica

en: Canceled
it: Annullati

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Offset
it: Scostamento

en: Transaction mode
it: Modalità di transazione

en: About
it: Informazioni

en: Total price
it: Prezzo totale

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Displaying @start - @end of @total
it: Visualizzazione elementi @start - @end su @total
