Khalti (1.0.0) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Test
oc: Testar

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Mode
oc: Mòde

en: Order
oc: Òrdre

en: Sort by
oc: Triar per

en: Pending
oc: En espèra

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: Apply
oc: Aplicar

en: Canceled
oc: Anullat

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
