Khalti (1.0.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Edit
ps: سمون

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
