Khalti (1.0.0) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Transaction date
pt: Data da transacção

en: Last updated
pt: Última atualização

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Test
pt: Testar

en: Default
pt: Por defeito

en: View
pt: Mostrar

en: User
pt: Utilizador

en: Created
pt: Criado

en: Mode
pt: Modo

en: Order
pt: Ordem

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Pending
pt: Pendente

en: Expired
pt: Expirado

en: Completed
pt: Concluído

en: Live
pt: Ao vivo

en: Apply
pt: Aplicar

en: Canceled
pt: Cancelada

en: Language code
pt: Código de idioma

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Transaction mode
pt: Modo de transacção

en: About
pt: Sobre

en: Contact email
pt: Email de contacto

en: Total price
pt: Preço total

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Displaying @start - @end of @total
pt: Exibindo @start - @end of @total
