Khalti (1.0.0) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Order
se: Diŋgo

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
