Khalti (1.0.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Transaction date
sl: Datum transakcije

en: Actions
sl: Akcije

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Mode
sl: Način

en: Order
sl: Vrstni red

en: Pending
sl: Čaka

en: Language code
sl: Koda jezika

en: About
sl: O modulu
