Khalti (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Created
da: Oprettet

en: Mode
da: Opførsel

en: Pending
da: Løbende

en: Expired
da: Udløbet

en: Language code
da: Sprogkode
