Khalti (1.0.1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Transaction date
mr: व्यवहार दिनांक

en: Actions
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Test
mr: चाचणी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
