Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Version
ast: Versión

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: System
ast: Sistema

en: General
ast: Xeneral

en: Close
ast: Zarrar

en: Show
ast: Amosar
