Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to parent page
bn: মূল পাতায় যান

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Help
bn: সহায়তা

en: System
bn: সিস্টেম

en: General
bn: সাধারণ

en: Show
bn: দেখাও

en: Hide
bn: লুকাও

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব
