Kite 9 & 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Version
ca: Versió

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Web Server
ca: Servidor web

en: Database
ca: Base de dades

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Up
ca: Amunt

en: System
ca: Sistema

en: Close
ca: Tanca

en: Show
ca: Mostra

en: Content Bottom
ca: Contingut inferior

en: Hide
ca: Oculta

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Memory limit
ca: Límit de memòria

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior

en: Show row weights
ca: Mostra el pes de les files

en: Hide row weights
ca: Amaga el pes de les files

en: Footer first
ca: Primer peu

en: Footer second
ca: Segon peu

en: Footer third
ca: Tercer peu

en: Last Cron Run
ca: Darrera execució del cron

en: Drupal Version
ca: Versió del Drupal

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Footer fourth
ca: Quart peu

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: General System Information
ca: Informació general del sistema

en: Search form (narrow)
ca: Formulari de cerca (estret)
