Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Version
el: Έκδοση

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Up
el: Επάνω

en: System
el: Σύστημα

en: General
el: Γενικά

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω

en: Show row weights
el: Εμφάνιση των βαρυτήτων γραμμών

en: Hide row weights
el: Απόκρυψη των βαρυτήτων γραμμών

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
