Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Version
eo: Versio

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: PHP
eo: PHA

en: Custom
eo: Propra

en: System
eo: Sistemo

en: Show
eo: Montru

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
