Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Version
et: Versioon

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Web Server
et: Veebiserver

en: Database
et: Andmebaas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Up
et: Üles

en: System
et: Süsteem

en: General
et: Üldine

en: Close
et: Sulge

en: Show
et: Näita

en: Hide
et: Peida

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Memory limit
et: Mälulimiit

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Show row weights
et: Näita ridade kaalusid

en: Hide row weights
et: Peida ridade kaalud

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Last Cron Run
et: Viimati käivitus cron

en: Drupal Version
et: Drupali versioon

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Footer fourth
et: Neljas jalus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: General System Information
et: Üldine süsteemiinfo

en: Search form (narrow)
et: Otsinguvorm (kitsas)
