Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Version
eu: Bertsioa

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Database
eu: Datu-base

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Up
eu: Gora

en: System
eu: Sistema

en: General
eu: Orokorra

en: Close
eu: Itxi

en: Show
eu: Erakutsi

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Show row weights
eu: Lerro bakoitzaren pisua erakutsi.

en: Hide row weights
eu: Ezkutatu lerro bakoitzaren pisua
