Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Version
is: Útgáva

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to parent page
is: Far til omanfyri liggjandi síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Custom
is: Sergjørt

en: System
is: Kervi

en: Show
is: Vís

en: Hide
is: Krógva

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
